معرفی شرکت

مدیران و متخصصین شرکت ایمن پیشرو صنعت عادل پس از 15سال کسب تجربه در عرصه تامین  و تولید ملزومات شرکت ملی گاز ایران در سال 1398 با هدف تولید انواع سیستم های ایمنی هوشمند شبکه گاز و ایستگاه های تقلیل فشار کشور با تکیه بر دانش فنی مهندسین و کارشناسان اقدام به تاسیس این شرکت نموده است که گامی تخصصی تر بردارد. این شرکت با دراختیار داشتن منابع توانمند انسانی و کارخانه ای با تجهیزات بروز فنی و آزمایشگاهی و با بهره گیری ازسند ثبت اختراع به شماره  34368 و 72283 موفق به تولید تجهیزات نوین به نام سیستم الکترونیکی تشخیص زلزله و قطع جریان گاز شده و برای اولین بار در ایران با استفاده از شتاب سنج فورس بالانس تولید از وابستگی وارداتی این مورد رها گشته ایم.

معرفی شرکت ایمن پیشرو صنعت عادل

متخصصین شرکت درجهت خودکفایی ، بومی سازی ، صرفه جویی در هزینه های ارزی و عدم وابستگی کشور عزیزمان گامی موثر برداشته و توانسته اند محصولی مطابق استانداردهای بین المللی ASCE 25-2016 و استاندارد ملی ایران ISIRI 10942 و استانداردهای شرکت ملی گاز ایران IGS-M-IN-305(1) , IGS-M-IN-306(0)n تولید نمایند و در فهرست بلند دستگاه مرکزی وزارت نفت (ep.mop.ir) ارزیابی گردد.
این شرکت با تکیه بر توان تولید خود و همکاری دیگر شرکتها موفق به تولید چند نمونه عملگردهای برقی با قدرت های مختلف جهت نصب بر روی انواع شیر آلات گردیده است.
دور نگار شرکت این است با تجهیز این سیستم ، ایستگاه های گاز (TBS/DRS/CGS/MRS/RS/MS)  و شبکه های گازرسانی را با حذف خطاهای انسانی ، از انفجار و آتش سوزی بعد از وقوع زلزله مصون بدارد. ​​​​​​​

دیگر پتانسیل این شرکت تولید سنسورهای تشخیص نشت گاز متان و مونوکسید کربن می باشد که امکان قطع جریان گاز با روشن شدن فن را دارد  و موتور خانه ها با سوخت گاز را از انفجار و آتش سوزی در صورت نشت گاز و قطع جریان گاز به صورت خودکار جلوگیری نماید. همچنین در حوزه شیرآلات برقی Solenoid Valve وMotor Valve مربوط به تجهیزات سیستم تشخیص نشت گاز و قطع جریان Normally Open و یا شیر برقی تخلیه گاز موجود در لوله ها در وقوع حادثه Normally Closed محصولاتی رقابتی در سطح جهانی با رعایت استاندارد بین المللی ANSI B109-1-2000 ,ANSI Z21-2012 به تولید برساند. در حوزه خط تولید سوخت مشعلهای گز سوز، شرکت موفق به تولید و رهایی از واردات این خط شده است و آمادگی قرارداد با مشعل سازارن محترم را دارد . طراحان و مهندسین شرکت علاوه بر تولید این تجهیزات در زمینه شیرآلات توپی فعالیت های گسترده ای انجام داده و مطابق استانداردهای بین المللی API 6D,API 6FA موفق به ارزیابی در فهرست بلند دستگاه مرکزی وزارت نفت (EP) شده است. 

خط تولید شرکت ایمن پیشرو صنعت عادل
موفقیت دیگر شرکت ، تولید رگولاتورهای گاز شهری و صنعتی با برند جیوانس و اکتاریس می باشد . مهندسین شرکت با طراحی مهندسی معکوس و کنترل کیفیت و رعایت استانداردهای (IGS-IN-201(2 چشم انداز جدیدی در حوزه رگولاتورهای گاز به عرصه نمایش گذاشته است . واحد بازرگانی این شرکت توانسته است که با مهندسی بازار و اخذ نمایندگی های انحصاری از چند شرکت موفق در این عرصه ، قادر به تامین ملزومات مورد نیاز کارفرمایان و پیمانکاران محترم گردد و با تکیه شعار خود که رضایتمندی مشتریان می باشد مهر تایید زنند . ​​​​​​​​​​​​​​